Programul complet al meciurilor DE AZI, de la Campionatul Mondial de fotbal din 2018
9664
Articole recomandate
Programul complet al meciurilor de la Campionatul Mondial din 2018!
24 iunie, ora 18:00 - Japonia - Senegal (Ekaterinburg Arena, Ekaterinburg)
24 iunie, ora 21:00 - Polonia - Columbia (Kazan Arena, Kazan)
.......
Programul complet:
Grupa A:
14 iunie, ora 17:00 - Rusia - Arabia Saudită (Moscova, Lujniki)
15 iunie, ora 14:00 - Egipt - Uruguay (Ekaterinburg)
19 iunie, ora 20:00 - Rusia - Egipt (Sankt Petersburg)
20 iunie, ora 17:00 - Uruguay - Arabia Saudită (Rostov-pe-Don)
25 iunie, ora 16:00 - Uruguay - Rusia (Samara)
25 iunie, ora 16:00 - Arabia Saudită - Egipt (Volgograd)
Grupa B:
15 iunie, ora 17:00 - Maroc - Iran (Sankt Petersburg)
15 iunie, ora 20:00 - Portugalia - Spania (Soci)
20 iunie, ora 14:00 - Portugalia - Maroc (Moscova, Lujniki)
20 iunie, ora 20:00 - Iran - Spania (Kazan)
25 iunie, ora 19:00 - Spania - Maroc (Kalinigrad)
25 iunie, ora 19:00 - Iran - Portugalia (Saransk)
Grupa C:
16 iunie, ora 12:00 - Franța - Australia (Kazan)
16 iunie, ora 18:00 - Peru - Danemarca (Saransk)
21 iunie, ora 14:00 - Franța - Peru (Ekaterinburg)
21 iunie, ora 17:00 - Danemarca - Australia (Samara)
26 iunie, ora 16:00 - Danemarca - Franța (Moscova, Lujniki)
26 iunie, ora 16:00 - Australia - Peru (Soci)
Grupa D:
16 iunie, ora 15:00 - Argentina - Islanda (Moscova, Spartak)
16 iunie, ora 21:00 - Croația - Nigeria (Kalinigrad)
21 iunie, ora 20:00 - Argentina - Croația (Novgorod)
22 iunie, ora 17:00 - Nigeria - Islanda (Volgograd)
26 iunie, ora 20:00 - Islanda - Croația (Rostov)
26 iunie, ora 20:00 - Nigeria - Argentina (Sankt Petersburg)
Grupa E:
17 iunie, ora 14:00 - Costa Rica - Serbia (Samara)
17 iunie, ora 20:00 - Brazilia - Elveția (Rostov)
22 iunie, ora 14:00 - Brazilia - Costa Rica (Sankt Petersburg)
22 iunie, ora 20:00 - Serbia - Elveția (Kalinigrad)
27 iunie, ora 20:00 - Serbia - Brazilia (Moscova, Spartak)
27 iunie, ora 20:00 - Elveția - Costa Rica (Novgorod)
Grupa F:
17 iunie, ora 17:00 - Germania - Mexic (Moscova, Lujniki)
18 iunie, ora 14:00 - Suedia - Coreea de Sud (Novgorod)
23 iunie, ora 17:00 - Germania - Suedia (Soci)
23 iunie, ora 20:00 - Coreea de Sud - Mexic (Rostov)
27 iunie, ora 16:00 - Mexic - Suedia (Ekaterinburg)
27 iunie, ora 16:00 - Coreea de Sud - Germania (Kazan)
Grupa G:
18 iunie, ora 17:00 - Belgia - Panama (Soci)
18 iunie, ora 20:00 - Tunisia - Anglia (Volgograd)
23 iunie, ora 14:00 - Belgia - Tunisia (Moscova, Spartak)
24 iunie, ora 14:00 - Anglia - Panama (Novgorod)
28 iunie, ora 20:00 - Anglia - Belgia (Kalinigrad)
28 iunie, ora 20:00 - Panama - Tunisia (Saransk)
Grupa H:
19 iunie, ora 14:00 - Polonia - Senegal (Moscova, Spartak)
19 iunie, ora 17:00 - Columbia - Japonia (Saransk)
24 iunie, ora 17:00 - Japonia - Senegal (Ekaterinburg)
24 iunie, ora 20:00 - Polonia - Columbia (Kazan)
28 iunie, ora 16:00 - Senegal - Columbia (Volgograd)
28 iunie, ora 16:00 - Japonia - Polonia (Samara)
Optimi de finală:
30 iunie, ora 16:00 - locul 1 grupa C - locul 2 grupa D (Kazan)
30 iunie, ora 20:00 - locul 1 grupa A - locul 2 grupa B (Soci)
1 iulie, ora 16:00 - locul 1 grupa B - locul 2 grupa A (Moscova, Lujniki)
1 iulie, ora 20:00 - locul 1 grupa D - locul 2 grupa C (Novgorod)
2 iulie, ora 16:00 - locul 1 grupa E - locul 2 grupa F (Samara)
2 iulie, ora 20:00 - locul 1 grupa G - locul 2 grupa H (Rostov-pe-Don)
3 iulie, ora 16:00 - locul 1 grupa F - locul 2 grupa E (Sankt Petersburg)
3 iulie, ora 20:00 - locul 1 grupa H - locul 2 grupa G (Moscova, Spartak)
Sferturi de finală:
6 iulie, ora 16:00 - câștigătoarea meciului 1 din optimi - câștigătoarea meciului 2 din optimi (Novgorod)
6 iulie, ora 20:00 - câștigătoarea meciului 6 din optimi - câștigătoarea meciului 5 din optimi (Kazan)
7 iulie, ora 16:00 - câștigătoarea meciului 8 din optimi - câștigătoarea meciului 7 din optimi (Samara)
7 iulie, ora 20:00 - câștigătoarea meciului 3 din optimi - câștigătoarea meciului 4 din optimi (Soci)
Semifinale:
10 iulie, ora 20:00 - câștigătoarea meciului 2 din sferturi - câștigătoarea meciului 1 din sferturi (Sankt Petersburg)
11 iulie, ora 20:00 - câștigătoarea meciului 4 din sferturi - câștigătoarea meciului 3 din sferturi (Moscova/Lujniki)
Locul 3:
14 iulie, ora 16:00 - echipa învinsă în semifinala 1 - echipa învinsă în semifinala 2 (Sankt Petersburg)
Finala
15, iulie, ora 17:00 - câștigătoarea semifinalei 1 - câștigătoarea semifinalei 2 (Moscova/Lujniki)
Grupa A:
14 iunie, ora 17:00 - Rusia - Arabia Saudită (Moscova, Lujniki)
15 iunie, ora 14:00 - Egipt - Uruguay (Ekaterinburg)
19 iunie, ora 20:00 - Rusia - Egipt (Sankt Petersburg)
20 iunie, ora 17:00 - Uruguay - Arabia Saudită (Rostov-pe-Don)
25 iunie, ora 16:00 - Uruguay - Rusia (Samara)
25 iunie, ora 16:00 - Arabia Saudită - Egipt (Volgograd)
Grupa B:
15 iunie, ora 17:00 - Maroc - Iran (Sankt Petersburg)
15 iunie, ora 20:00 - Portugalia - Spania (Soci)
20 iunie, ora 14:00 - Portugalia - Maroc (Moscova, Lujniki)
20 iunie, ora 20:00 - Iran - Spania (Kazan)
25 iunie, ora 19:00 - Spania - Maroc (Kalinigrad)
25 iunie, ora 19:00 - Iran - Portugalia (Saransk)
Grupa C:
16 iunie, ora 12:00 - Franța - Australia (Kazan)
16 iunie, ora 18:00 - Peru - Danemarca (Saransk)
21 iunie, ora 14:00 - Franța - Peru (Ekaterinburg)
21 iunie, ora 17:00 - Danemarca - Australia (Samara)
26 iunie, ora 16:00 - Danemarca - Franța (Moscova, Lujniki)
26 iunie, ora 16:00 - Australia - Peru (Soci)
Grupa D:
16 iunie, ora 15:00 - Argentina - Islanda (Moscova, Spartak)
16 iunie, ora 21:00 - Croația - Nigeria (Kalinigrad)
21 iunie, ora 20:00 - Argentina - Croația (Novgorod)
22 iunie, ora 17:00 - Nigeria - Islanda (Volgograd)
26 iunie, ora 20:00 - Islanda - Croația (Rostov)
26 iunie, ora 20:00 - Nigeria - Argentina (Sankt Petersburg)
Grupa E:
17 iunie, ora 14:00 - Costa Rica - Serbia (Samara)
17 iunie, ora 20:00 - Brazilia - Elveția (Rostov)
22 iunie, ora 14:00 - Brazilia - Costa Rica (Sankt Petersburg)
22 iunie, ora 20:00 - Serbia - Elveția (Kalinigrad)
27 iunie, ora 20:00 - Serbia - Brazilia (Moscova, Spartak)
27 iunie, ora 20:00 - Elveția - Costa Rica (Novgorod)
Grupa F:
17 iunie, ora 17:00 - Germania - Mexic (Moscova, Lujniki)
18 iunie, ora 14:00 - Suedia - Coreea de Sud (Novgorod)
23 iunie, ora 17:00 - Germania - Suedia (Soci)
23 iunie, ora 20:00 - Coreea de Sud - Mexic (Rostov)
27 iunie, ora 16:00 - Mexic - Suedia (Ekaterinburg)
27 iunie, ora 16:00 - Coreea de Sud - Germania (Kazan)
Grupa G:
18 iunie, ora 17:00 - Belgia - Panama (Soci)
18 iunie, ora 20:00 - Tunisia - Anglia (Volgograd)
23 iunie, ora 14:00 - Belgia - Tunisia (Moscova, Spartak)
24 iunie, ora 14:00 - Anglia - Panama (Novgorod)
28 iunie, ora 20:00 - Anglia - Belgia (Kalinigrad)
28 iunie, ora 20:00 - Panama - Tunisia (Saransk)
Grupa H:
19 iunie, ora 14:00 - Polonia - Senegal (Moscova, Spartak)
19 iunie, ora 17:00 - Columbia - Japonia (Saransk)
24 iunie, ora 17:00 - Japonia - Senegal (Ekaterinburg)
24 iunie, ora 20:00 - Polonia - Columbia (Kazan)
28 iunie, ora 16:00 - Senegal - Columbia (Volgograd)
28 iunie, ora 16:00 - Japonia - Polonia (Samara)
Optimi de finală:
30 iunie, ora 16:00 - locul 1 grupa C - locul 2 grupa D (Kazan)
30 iunie, ora 20:00 - locul 1 grupa A - locul 2 grupa B (Soci)
1 iulie, ora 16:00 - locul 1 grupa B - locul 2 grupa A (Moscova, Lujniki)
1 iulie, ora 20:00 - locul 1 grupa D - locul 2 grupa C (Novgorod)
2 iulie, ora 16:00 - locul 1 grupa E - locul 2 grupa F (Samara)
2 iulie, ora 20:00 - locul 1 grupa G - locul 2 grupa H (Rostov-pe-Don)
3 iulie, ora 16:00 - locul 1 grupa F - locul 2 grupa E (Sankt Petersburg)
3 iulie, ora 20:00 - locul 1 grupa H - locul 2 grupa G (Moscova, Spartak)
Sferturi de finală:
6 iulie, ora 16:00 - câștigătoarea meciului 1 din optimi - câștigătoarea meciului 2 din optimi (Novgorod)
6 iulie, ora 20:00 - câștigătoarea meciului 6 din optimi - câștigătoarea meciului 5 din optimi (Kazan)
7 iulie, ora 16:00 - câștigătoarea meciului 8 din optimi - câștigătoarea meciului 7 din optimi (Samara)
7 iulie, ora 20:00 - câștigătoarea meciului 3 din optimi - câștigătoarea meciului 4 din optimi (Soci)
Semifinale:
10 iulie, ora 20:00 - câștigătoarea meciului 2 din sferturi - câștigătoarea meciului 1 din sferturi (Sankt Petersburg)
11 iulie, ora 20:00 - câștigătoarea meciului 4 din sferturi - câștigătoarea meciului 3 din sferturi (Moscova/Lujniki)
Locul 3:
14 iulie, ora 16:00 - echipa învinsă în semifinala 1 - echipa învinsă în semifinala 2 (Sankt Petersburg)
Finala
15, iulie, ora 17:00 - câștigătoarea semifinalei 1 - câștigătoarea semifinalei 2 (Moscova/Lujniki)
Comentează știrea
Nu există comentarii introduse pentru acest articol!
Articole pe aceeași temă
Vineri, 22 Iunie 2018
Vineri, 22 Iunie 2018
Miercuri, 20 Iunie 2018
Marţi, 19 Iunie 2018
Marţi, 19 Iunie 2018
Marţi, 19 Iunie 2018
Marţi, 19 Iunie 2018
Luni, 18 Iunie 2018
Luni, 18 Iunie 2018
Duminică, 17 Iunie 2018