91
LIGA CAMPIONILOR: Bayern Munchen și Atletico Madrid s-au calificat în sferturile de finală - liga-1394612037.jpg

Echipa germană Bayern Munchen, deținătoarea trofeului, s-a calificat în sferturile de finală ale Ligii Campionilor, după ce a terminat la egalitate, marți, pe teren propriu, scor 1-1 (0-0), cu formația engleză Arsenal Londra, în manșa secundă a optimilor competiției, informează Mediafax. Rezultate înregistrate în partidele disputate, marți, în manșa secundă a optimilor de finală ale Ligii Campionilor și programul celorlalte meciuri: Marți, 11 martie (+) Atletico Madrid (Spania) - AC Milan (Italia) 4-1, în tur 1-0.