Stirile zilei de Joi, 20 Septembrie 2018 - Cuget Liber Online


Mai multe ştiri online:

Programul complet al meciurilor DE AZI, de la Campionatul Mondial de fotbal din 2018

Ştire online publicată Vineri, 22 Iunie 2018. Autor: Cuget Liber Online.
Programul complet al meciurilor de la Campionatul Mondial din 2018! 


24 iunie, ora 15:00 - Anglia - Panama (Nizhny Novgorod Stadium, Nizhny Novgorod)


24 iunie, ora 18:00 - Japonia - Senegal (Ekaterinburg Arena, Ekaterinburg)


24 iunie, ora 21:00 - Polonia - Columbia (Kazan Arena, Kazan)


.......




Programul complet:

Grupa A:

14 iunie, ora 17:00 - Rusia - Arabia Saudită (Moscova, Lujniki)

15 iunie, ora 14:00 - Egipt - Uruguay (Ekaterinburg)

19 iunie, ora 20:00 - Rusia - Egipt (Sankt Petersburg)

20 iunie, ora 17:00 - Uruguay - Arabia Saudită (Rostov-pe-Don)

25 iunie, ora 16:00 - Uruguay - Rusia (Samara)

25 iunie, ora 16:00 - Arabia Saudită - Egipt (Volgograd)

Grupa B:

15 iunie, ora 17:00 - Maroc - Iran (Sankt Petersburg)

15 iunie, ora 20:00 - Portugalia - Spania (Soci)

20 iunie, ora 14:00 - Portugalia - Maroc (Moscova, Lujniki)

20 iunie, ora 20:00 - Iran - Spania (Kazan)

25 iunie, ora 19:00 - Spania - Maroc (Kalinigrad)

25 iunie, ora 19:00 - Iran - Portugalia (Saransk)

Grupa C:

16 iunie, ora 12:00 - Franța - Australia (Kazan)

16 iunie, ora 18:00 - Peru - Danemarca (Saransk)

21 iunie, ora 14:00 - Franța - Peru (Ekaterinburg)

21 iunie, ora 17:00 - Danemarca - Australia (Samara)

26 iunie, ora 16:00 - Danemarca - Franța (Moscova, Lujniki)

26 iunie, ora 16:00 - Australia - Peru (Soci)

Grupa D:

16 iunie, ora 15:00 - Argentina - Islanda (Moscova, Spartak)

16 iunie, ora 21:00 - Croația - Nigeria (Kalinigrad)

21 iunie, ora 20:00 - Argentina - Croația (Novgorod)

22 iunie, ora 17:00 - Nigeria - Islanda (Volgograd)

26 iunie, ora 20:00 - Islanda - Croația (Rostov)

26 iunie, ora 20:00 - Nigeria - Argentina (Sankt Petersburg)

Grupa E:

17 iunie, ora 14:00 - Costa Rica - Serbia (Samara)

17 iunie, ora 20:00 - Brazilia - Elveția (Rostov)

22 iunie, ora 14:00 - Brazilia - Costa Rica (Sankt Petersburg)

22 iunie, ora 20:00 - Serbia - Elveția (Kalinigrad)

27 iunie, ora 20:00 - Serbia - Brazilia (Moscova, Spartak)

27 iunie, ora 20:00 - Elveția - Costa Rica (Novgorod)

Grupa F:

17 iunie, ora 17:00 - Germania - Mexic (Moscova, Lujniki)

18 iunie, ora 14:00 - Suedia - Coreea de Sud (Novgorod)

23 iunie, ora 17:00 - Germania - Suedia (Soci)

23 iunie, ora 20:00 - Coreea de Sud - Mexic (Rostov)

27 iunie, ora 16:00 - Mexic - Suedia (Ekaterinburg)

27 iunie, ora 16:00 - Coreea de Sud - Germania (Kazan)

Grupa G:

18 iunie, ora 17:00 - Belgia - Panama (Soci)

18 iunie, ora 20:00 - Tunisia - Anglia (Volgograd)

23 iunie, ora 14:00 - Belgia - Tunisia (Moscova, Spartak)

24 iunie, ora 14:00 - Anglia - Panama (Novgorod)

28 iunie, ora 20:00 - Anglia - Belgia (Kalinigrad)

28 iunie, ora 20:00 - Panama - Tunisia (Saransk)

Grupa H:

19 iunie, ora 14:00 - Polonia - Senegal (Moscova, Spartak)

19 iunie, ora 17:00 - Columbia - Japonia (Saransk)

24 iunie, ora 17:00 - Japonia - Senegal (Ekaterinburg)

24 iunie, ora 20:00 - Polonia - Columbia (Kazan)

28 iunie, ora 16:00 - Senegal - Columbia (Volgograd)

28 iunie, ora 16:00 - Japonia - Polonia (Samara)

Optimi de finală:

30 iunie, ora 16:00 - locul 1 grupa C - locul 2 grupa D (Kazan)

30 iunie, ora 20:00 - locul 1 grupa A - locul 2 grupa B (Soci)

1 iulie, ora 16:00 - locul 1 grupa B - locul 2 grupa A (Moscova, Lujniki)

1 iulie, ora 20:00 - locul 1 grupa D - locul 2 grupa C (Novgorod)

2 iulie, ora 16:00 - locul 1 grupa E - locul 2 grupa F (Samara)

2 iulie, ora 20:00 - locul 1 grupa G - locul 2 grupa H (Rostov-pe-Don)

3 iulie, ora 16:00 - locul 1 grupa F - locul 2 grupa E (Sankt Petersburg)

3 iulie, ora 20:00 - locul 1 grupa H - locul 2 grupa G (Moscova, Spartak)

Sferturi de finală:

6 iulie, ora 16:00 - câștigătoarea meciului 1 din optimi - câștigătoarea meciului 2 din optimi (Novgorod)

6 iulie, ora 20:00 - câștigătoarea meciului 6 din optimi - câștigătoarea meciului 5 din optimi (Kazan)

7 iulie, ora 16:00 - câștigătoarea meciului 8 din optimi - câștigătoarea meciului 7 din optimi (Samara)

7 iulie, ora 20:00 - câștigătoarea meciului 3 din optimi - câștigătoarea meciului 4 din optimi (Soci)

Semifinale:

10 iulie, ora 20:00 - câștigătoarea meciului 2 din sferturi - câștigătoarea meciului 1 din sferturi (Sankt Petersburg)

11 iulie, ora 20:00 - câștigătoarea meciului 4 din sferturi - câștigătoarea meciului 3 din sferturi (Moscova/Lujniki)

Locul 3:

14 iulie, ora 16:00 - echipa învinsă în semifinala 1 - echipa învinsă în semifinala 2 (Sankt Petersburg)

Finala

15, iulie, ora 17:00 - câștigătoarea semifinalei 1 - câștigătoarea semifinalei 2 (Moscova/Lujniki)


Distribuie :

Campionatul Mondial de Fotbal 2018

Top ştiri din ultimele 7 zile

ziare & stiri Revista presei
Inchide
Pagina a fost generata in 1.3419 secunde