Cei mai buni sportivi ai CS Farul pe anul 2009
1699
Articole recomandate
Seniori
1. Diana Bursuc (canotaj; antrenor, Dumitru Răducanu)
2. Nicoleta Grasu (atletism; antrenor, Costel Grasu),
Valentin Mavrodineanu (gimnastică aerobică; antrenor, Maria Fumea)
3. Elisabeta Samara (tenis de masă; antrenori, Viorel Filimon și Liliana Sebe)
4. Mircea Zamfir, Mircea Brînzea (gimnastică aerobică; antrenor, Maria Fumea)
5. Corneliu Costiniuc, Andrei Romeo (navomodelism; antrenor, Petrică Vasile)
6. Cristina Nedelcu, Petru Porime Tolan, Ferdinand Răileanu (gimnastică aerobică; antrenori, Maria Fumea și Cristiana Spînu)
7. Cristina Antonescu (gimnastică aerobică; antrenor, Maria Fumea)
Andrei Filimon (tenis de masă; antrenor, Viorel Filimon)
8. Anca Heltne (atletism; antrenor, Gabriel Bădescu)
Constantin Cioti (tenis de masă; antrenor, Viorel Filimon)
9. Costinel Bilcă, Ion Marinescu, Ștefania Marinescu (navomodelism; antrenor, Petrică Vasile)
10. Răzvan Șindelaru (culturism și fitness; antrenor, Cristian Mihăilescu)
Florian Neagu, Daniel Enescu, Florian Geza (navomodelism; antrenor, Petrică Vasile)
Tineret și juniori
1. Andreea Ogrăzeanu (atletism; antrenor, Cristina Manea)
Cristina Hîrîci, Ana Maria Sebe (tenis de masă; antrenori, Viorel Filimon și Liliana Sebe)
2. Cristina Bujin (atletism; antrenor, Lenuța Dragomir)
Andreea Dincă, Loredana Eremia (gimnastică aerobică; antrenor, Cristiana Spînu)
3. Cosmin Kortyan (scri-mă; antrenor, Mihaela Ion)
4. Adriana Turnea (atle-tism; antrenor, Stana Mi-hăilescu)
5. Costin Mitea (canotaj; antrenor, Octavian Rusu)
6. Lucian Munteanu (tenis de masă; antrenor, Stelian Hașoti)
7. Claudiu Cimpoieru (atle-tism; antrenor, Valentin Anghel)
8. Cosmin Amzuleanu (atletism; antrenor, Florin Bucur)
1. Diana Bursuc (canotaj; antrenor, Dumitru Răducanu)
2. Nicoleta Grasu (atletism; antrenor, Costel Grasu),
Valentin Mavrodineanu (gimnastică aerobică; antrenor, Maria Fumea)
3. Elisabeta Samara (tenis de masă; antrenori, Viorel Filimon și Liliana Sebe)
4. Mircea Zamfir, Mircea Brînzea (gimnastică aerobică; antrenor, Maria Fumea)
5. Corneliu Costiniuc, Andrei Romeo (navomodelism; antrenor, Petrică Vasile)
6. Cristina Nedelcu, Petru Porime Tolan, Ferdinand Răileanu (gimnastică aerobică; antrenori, Maria Fumea și Cristiana Spînu)
7. Cristina Antonescu (gimnastică aerobică; antrenor, Maria Fumea)
Andrei Filimon (tenis de masă; antrenor, Viorel Filimon)
8. Anca Heltne (atletism; antrenor, Gabriel Bădescu)
Constantin Cioti (tenis de masă; antrenor, Viorel Filimon)
9. Costinel Bilcă, Ion Marinescu, Ștefania Marinescu (navomodelism; antrenor, Petrică Vasile)
10. Răzvan Șindelaru (culturism și fitness; antrenor, Cristian Mihăilescu)
Florian Neagu, Daniel Enescu, Florian Geza (navomodelism; antrenor, Petrică Vasile)
Tineret și juniori
1. Andreea Ogrăzeanu (atletism; antrenor, Cristina Manea)
Cristina Hîrîci, Ana Maria Sebe (tenis de masă; antrenori, Viorel Filimon și Liliana Sebe)
2. Cristina Bujin (atletism; antrenor, Lenuța Dragomir)
Andreea Dincă, Loredana Eremia (gimnastică aerobică; antrenor, Cristiana Spînu)
3. Cosmin Kortyan (scri-mă; antrenor, Mihaela Ion)
4. Adriana Turnea (atle-tism; antrenor, Stana Mi-hăilescu)
5. Costin Mitea (canotaj; antrenor, Octavian Rusu)
6. Lucian Munteanu (tenis de masă; antrenor, Stelian Hașoti)
7. Claudiu Cimpoieru (atle-tism; antrenor, Valentin Anghel)
8. Cosmin Amzuleanu (atletism; antrenor, Florin Bucur)
Comentează știrea
Nu există comentarii introduse pentru acest articol!
Articole pe aceeași temă
Marţi, 22 Decembrie 2009
Marţi, 22 Decembrie 2009
Luni, 21 Decembrie 2009
Miercuri, 16 Decembrie 2009
Sâmbătă, 12 Decembrie 2009
Joi, 10 Decembrie 2009